KONTAKT

Nie zwlekaj już dziś skontaktuj się z nami i zarezerwuj wycieczki pod adresem biuro@marsatours.pl lub na WhatsApp numer 00201141416464 , ewentualnie poniżej przez formularz zgłoszeniowy.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Jeśli masz kłopot z wyborem wycieczek, po prostu napisz do nas a my pomożemy zaplanować Twój wypoczynek tak, aby był pełen niezapomnianych wrażeń!
Na miejscu w Egipcie, po zakwaterowaniu w hotelu w Marsa Alam, prosimy dzwonić lub pisać na numer telefonu 00201141416464 lub 00201065714894 w aplikacji WhatsApp lub Viber. Odpowiadamy także na naszym funpage . Jeśli nie będziecie mieli dostepu do internetu prosimy o sms na jeden z powyższych numerów. W treści należy wpisać nazwisko, nazwę hotelu, numer pokoju oraz godzinę, o której możemy Was zastać. Zadzwonimy o podanej godzinie i po polsku omówimy wszystkie interesujące Was wycieczki. Dokonamy ostatecznej rezerwacji wycieczek.
Jeśli nie uda się skontaktować na jeden z powyższych sposobów, to prosimy zadzwonić do nas z hotelowej recepcji na numer telefonu 00201141416464. W Egipcie bywają problemy z smsami. Może się zdarzyć, że Wasza wiadomość do nas nie dotrze!
Jesteśmy do Waszej dyspozycji w dzień i w nocy! Piszcie i dzwońcie jeśli macie jakiekolwiek pytania – niekoniecznie związane z wycieczkami!

Nie ponosimy odpowiedzialności za zdjęcia i filmy zakupione na wycieczkach

ZOBACZ TAKŻE WYCIECZKI Z HURGHADY