Marsa Alam – miejscowość wypoczynkowa

wycieczki Marsa Alam

Bogata oferta – wycieczki Marsa Alam. Z nami zanurkujecie, popływacie przy najlepszych rafach koralowych, zobaczycie delfiny, żółwie i diugonie. Poszalejecie na Quadach.

Marsa Alam – miejscowość wypoczynkowa w południowo-wschodniej części Egiptu położona nad Morzem Czerwonym 270 km na południe od Hurghady. Niedaleko na północ od miejscowości znajduje się Port Lotniczy Marsa Alam, a 20 km na południe Park Narodowy Wadi Dzimal. Osada staje sie coraz bardziej popularna wśród turystow, ktorzy szukają cichego spokojnego miejsca do spędzenia urlopu. Krystaliczne czysta woda, przepiękne rafy koralowe oraz niezliczone gatunki stworzeń morskich to dodatkowe atuty Marsa Alam. Jest tam kilkadziesiąt hoteli a nowe wciąż powstają.

Rejonem Marsa Alam określa się także pas wybrzeża od miejscowości El Quseir na północy ( od hoteli Novotel, Calimiera ) aż po dalekie południe ( hotele Dream Lagoon, Fantazia i port Hamata ). W niektórych przypadkach odległosci między hotelami i portami są bardzo duże. Zanim wybierzecie wycieczkę sprawdzcie na mapie gdzie dokładnie będziecie!

Wycieczki Marsa Alam możesz również podejrzeć na naszym profilu na facebook