O nas – jak organizujemy wycieczki

nasza oferta wycieczek fakultatywnych Marsa Alam jest bardzo bogata, każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferta wycieczek fakultatywnych Marsa Alam to to co znajdziecie tu na tej stronie! Jesteśmy legalnie działająca firmą, posiadamy zezwolenie na handel wycieczkami. Nasza oferta jest bardzo bogata, każdy znajdzie coś dla siebie. Zajmujemy się sprzedażą wycieczek fakultatywnych na terenie całego Egiptu. Pracowaliśmy jako przewodnicy na wycieczkach morskich i na safari. Dzięki temu jesteśmy przygotowani do obsługi klientów w 100%. Zdobyte doświadczenie pozwala nam uniknać błędów jakie popełniają inne firmy – my po prostu wiemy jak o Państwa zadbać!
Można nam zaufać, bo my po prostu wiemy co sprzedajemy – wielokrotnie uczestniczyliśmy w oferowanych przez nas wycieczkach!
Pokażemy Wam Egipt naszymi oczami. Z nami zanurkujecie, popływacie przy najlepszych rafach koralowych, zobaczycie delfiny, żółwie i diugonie. U nas możesz poszaleć na quadach podczas wspaniałego safari! Zabierzemy Cię na spotkanie ze skarbami starożytności. Chcesz zobaczyć: Piramidy w Kairze, grobowiec Tutenchamona w Luksorze czy Wielką Światynię Ramzesa w Abu Simbel? Z nami jest to możliwe!
Obsługa w języku polskim, pozwala uniknąć niedomówień i nieporozumień, co jest szczególnie ważne dla tych z Was, którzy odwiedzają Egipt po raz pierwszy. Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji – piszcie i dzwońcie o każdej porze. Koncentrujemy się na każdym kliencie indywidualnie, podczas każdej wycieczki wiemy dokładnie co w danej chwili robicie i gdzie jesteście. Mamy bezpośredni kontakt z kierowcami Waszych busów i z przewodnikami – z nami jesteście bezpieczni!

Na wycieczki morskie należy zabrać kserokopię paszportu (strona ze zdjęciem i danymi osobowymi). Na wycieczki pustynne niezbędne są chusty- arafatki i okulary słoneczne. Marsa Alam to bardzo rozległa miejscowości – przed wyborem wycieczki radzimy sprawdzić lokalizację hotelu, gdyż odleglości między portami, hotelami i bazami safari są w niektórych przypadkach bardzo duże.

Wycieczki Marsa Alam możesz również podejrzeć na naszym profilu na facebook

lub nacieszyć oko na instagram  – zapraszamy!!!

ZOBACZ TAKŻE WYCIECZKI Z HURGHADY

Nie ponosimy odpowiedzialności za zdjęcia i filmy zakupione na wycieczkach