HAMATA – WYSPY QULAAN

Wycieczka HAMATA – WYSPY QULAAN to wyprawa łodzią na malownicze wyspy nazywane egipskimi Malediwami. Okazja do zrobienia wyjątkowych zdjęć! Zbiórka w recepcji hotelowej w godzinach wczesno-rannych. Przejazd mikrobusem do portu Hamata, który jest położony jeszcze około 100 km na południe od Marsa Alam. Przed wyborem tej wycieczki warto sprawdzić położenie hotelu, w którym wypoczywacie Państwo. Rejs zaczyna się około 9:00 (godzina wypłynięcia zależy od odprawy w kapitanacie portu) , podczas jego trwania są dwa przystanki przy rafach koralowych na nurkowanie powierzchniowe – snurkowanie (można korzystać z własnego sprzętu do snurkowania a jeśli ktoś nie ma to maskę, rurkę, płetwy otrzyma na przystani). Nie zapewniamy pianek do snurkowania. Łódź zatrzymuje się w okolicach wysepek położonych w Parku Narodowym Wadi El Hamata. W programie zejście na plażę jednej z tych wysp (około godziny). Możliwość plażowania, pływania i snurkowania wokół wyspy. Lunch i napoje na statku. Angielskojęzyczna obsługa na łodzi, sprzęt do nurkowania (maska, rurka, płetwy, kapok) jest wliczony w cenę wycieczki. Powrót do portu około 14:30-15:00, następnie transfer do hotelu.

HAMATA – WYSPY QULAAN – Egipskie Malediwy

Wycieczki odbywają się w niedziele, wtorki i czwartki (przy wyjątkowo wietrznej pogodzie rejsy odbywaja się w inne dogodne dni)
Cena: osoba dorosla 53$ + 40futnów eg. na rzecz parku narodowego
Dzieci do lat 6 – gratis.
Dzieci od 6 do 12 lat – 27$ + 20funtów eg. na rzecz parku narodowego

Uwaga! Na wycieczkę należy zabrać ręcznik i kserokopię strony paszpotru, zawierającą zdjęcie i dane personalne. Śniadanie prosze zjeść w hotelu lub zamówić w hotelowej recepcji lunchbox.

Przy niesprzyjających warunkach pogodowych (silny wiatr, duże fale) program wycieczki ze względów bezpieczeńswa może ulec zmianie.

Sprawdź aktualne promocje.

Nie ponosimy odpowiedzialności za zdjęcia i filmy zakupione na wycieczkach