NURKOWANIE GŁĘBINOWE

NURKOWANIE DLA AMATORÓW

Nurkowanie “intro”, przeznaczone dla osób, które nigdy wcześniej nie nurkowały z akwalungiem.
Schodzisz pod wodę „za rękę” z instruktorem nurkowania, który robi za ciebie dosłownie wszystko. Zanurza cię i wynurza oraz kieruje całym nurkowaniem. Twoim jedynym zadaniem jest oddychanie z automatu, który przez cały czas podaje ci powietrze i delikatne poruszanie płetwami. Aby nurkować nie trzeba umieć pływać! Ważny jest jednak stan zdrowia, przede wszystkim górnych dróg oddechowych. Osoby chorujące na astmę, mające niedrożne zatoki, uskarżające się na problemy z uszami, a także kobiety w ciąży nie powinny nurkować. Stan po spożyciu alkoholu i narkotyków również uniemożliwia nurkowanie. Nurkowanie turystyczne intro jest bezpieczne i przeznaczone dla wszystkich, nawet dzieci, które mogą nurkować od 10 roku życia (na nurkowaniu nie obowiazuje zniżka dla dzieci).

Proponujemy nurkowanie z łodzi podczas rejsu do zatoki Marsa Mubarak – Wycieczka zaczyna sie około 8.00 rano transferem z hotelu do portu (godzina wyjazdu zależy od lokalizacji hotelu). W trakcie rejsu do pierwszego miejsca nurkowego prowadzony jest instruktaż do nurkowania ( w języku angielskim). W programie dwa zejścia pod wodę, każde po około 15-20min (w akwalungu) z instruktorem za rękę. W przerwie między nurkowaniami podawany jest lunch i napoje, a jeśli starczy czasu i sił można pływać i snurkować. Powrót do hotelu około 16:30 (zależy od lokalizacji hotelu)
Cena: 80$ osoba nurkująca, 40$ osoba towarzysząca nienurkująca
Zdjecia z nurkowania sa dodatkowo płatne bezpośrednio u obsługi wycieczki.

NURKOWANIE DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH CERTYFIKATY NURKOWE

Proponujemy Nurkowanie z łodzi podczas rejsu do zatoki Marsa Mubarak – Wycieczka zaczyna sie około 8.00 rano transferem z hotelu do portu (godzina wyjazdu zależy od lokalizacji hotelu). W trakcie rejsu do pierwszego miejsca nurkowego prowadzony jest briefing do nurkowania ( w języku angielskim). W programie dwa zejścia pod wodę. W przerwie między nurkowaniami podawany jest lunch i napoje, a jeśli starczy czasu i sił można pływać i snurkować. Powrót do hotelu około 16:30 (zależy od lokalizacji hotelu)

Cena: 90$ osoba nurkująca, 40$ osoba towarzysząca nienurkująca, w cenie w czasie rejsu dwa nurkowania, obiad i napoje, w cenie pełnen sprzęt nurkowy. Osoba towarzysząca, nienurkująca 40$.

Sprawdź aktualne promocje.

Nie ponosimy odpowiedzialności za zdjęcia i filmy zakupione na wycieczkach