WYSPA UTOPIA – SAFAGA

Całodniowa wycieczka statkiem na rafy koralowe oraz pobyt na plaży Wyspy Utopia. Wcześnie rano z hotelu odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani w Safadze (miejscowość położona około 60km na południe od Hurghady). Na przystani dostępny jest sprzęt do snurkowania tzw.ABC rurka, maska, płetwy (można korzystać z własnego sprzętu). Najpierw płyniecie na 2 rafy koralowe gdzie wszyscy goście pod okiem doświadczonych opiekunów snurkują. Po drugim postoju podawany jest lunch w formie szwedzkiego stołu oraz napoje.  Następnie dopływacie do Wyspy Utopia i schodzicie na ląd, gdzie na piaszczystej plaży przez około godzinę opalacie się, snurkujecie, odpoczywacie. Na koniec dla chętnych przejażdżka na dmuchanym bananie holowanym przez motorówkę. Powrót do portu około godziny 15.30, następnie transfer do hotelu.

Kolejność punktów programu może ulec zmianie.

Wycieczka indywidualna – cena zależy od ilości chętnych osób. Zainteresowanych prosimy o kontakt na nasz adres email biuro@marsatours.pl

Wycieczki odbywają się we wtorki, czwartki, niedziele. Doskonały wybór dla turystów przebywających w hotelach w poblizu El Quseir.

Środek transportu zależy od ilości uczestników (samochód osobowy, autokar, coaster, microbus) a minimalna liczba uczestników to 2 osoby.

Przed wyborem tej wycieczki proszę sprawdzić położenie hotelu wzgl portu Safaga.