LUKSOR Z MARSA ALAM + LOT BALONEM

Marzysz o tym żeby przeżyć niesamowitą przygodę? Zobaczyć staożytne Teby z lotu ptaka? Jest taki sposób – nad Luksorem regularnie odbywają się loty balonami. Wyjazd z hotelu około godziny 16.00. Dojazd do Luksoru trwa około 5,5 godziny. Na miejscu w Luksorze zostajecie zakwaterowani w 4* hotelu, kolacja w cenie wycieczki. Rano pobudka około 3.00 i przejazd microbusem na miejsce gdzie startują balony. Lot odbywa sie o wschodzie słońca. Po przelocie jedziecie do hotelu na śniadanie. Nastepnie powrót do Marsa Alam lub zwiedzanie Luksoru.

Jeśli wybierzecie wersję ze zwiedzaniem Luksoru drugiego dnia, po śniadaniu zostaniecie dowiezieni do grupy i będziecie zwiedzac z nimi wszystko jak w programie wycieczki jednodniowej do Luksoru. Powrót ze zwiedzania grupowego, do hotelu w Marsa Alam około godziny 23,00.

Wycieczka prywatna – cena zależy od ilości uczestników. Zainteresowane osoby i grupy prosimy o kontakt na adres mailowy biuro@marsatours.pl

  • UWAGA: Środek transportu zależy od ilości uczestników (samochód osobowy, autokar, coaster, microbus) a minimalna liczba uczestników to 2 osoby.

Zwiedzanie z polskojęzycznym licencjonowanym przewodnikiem.

Jeśli siła i kierunek wiatru nie sprzyjają, to pozwolenie na loty balonami może zostać wstrzymane.