WARTO PRZECZYTAĆ

WARTO PRZECZYTAĆ

WARTO PRZECZYTAĆ kilka poniższych zdań, krótko opisujemy dlaczego warto zdecydować się na zakup wycieczek w lokalnym biurze a nie u rezydenta.

Zagraniczne wczasy nie są tanie. Często aby wyjechać na dwa tygodnie do Egiptu, do Marsa Alam, oszczędzacie Państwo pieniązki przez cały rok. Jak już się uda i wycieczka zakupiona, w głowie powstaje pytanie: co będziemy tam robić? Część z Państwa jedzie aby odpocząć, tak po prostu… nie myśleć o pracy, nie stresować sie praniem, gotowaniem, naprawą samochodu itd. Chcecie poleżeć przy basenie, popływać przy plaży, zjeść dobrą kolację w orientalnej restaracji, nacieszyć się słońcem, naładować baterie. Ale po paru dniach będą wśród Was tacy, którzy zaczną się nudzić i myśleć o wyjściu „poza” hotel. Co wtedy? Gdzie pójść, gdzie pojechać z kim i dlaczego? Pierwsza myśl – wycieczka z rezydentem. No tak ale u rezydenta biura podróży wycieczki są bardzo drogie, z hotelowymi sprzedawcami często trudno się porozumieć. Codziennie zagadują Was na plaży i codziennie próbują nowych sztuczek. Mówią, że delfiny na wycieczce do rafy Satayah będziecie mogli dotknąć a żółwie w Marsa Mubarak przypływają w wielkich stadach. Takie rejsy to kwestia szczęścia a zwierząta podziwiamy w ich naturalnym środowisku – najlepiej tak aby im nie przeszkadzać.

Na pierwszym spotkaniu rezydent ostrzega aby nie kupować wycieczek u nikogo innego poza jego biurem, ponieważ tylko wycieczki z nim są ubezpieczone! Ale po co Państwu dodatkowe ubezpiecznie ??? Przecież w momencie gdy kupujecie zagraniczne wczasy w biurze podróży macie w cenę wliczone obowiązkowe ubezpieczenie NW i KL. Takie ubezpieczenie obejmuję Państwa 24godziny na dobę podczas całego Waszego pobytu na wakacjach nie ma znaczenia z kim jedziecie i gdzie. Wycieczki fakultatywne oferowane przez rezydentów nie posiadają żadnego dodatkowego ubezpieczenia. Jeśli ktoś planuje uprawianie sportów ekstremalnych, to tak owszem powiennien dokupić polisę przed wyjazdem. Najczęsciej można to załatwić przy zakupie wycieczki jeszcze w Polsce.

Kolejny argument to to, że rezydent nie jest organizatorem wycieczki, jest tylko i wyłączenie pośrednikiem tak jak nasza firma! Wszyscy korzystamy z usług tych samych podwykonawców i bardzo często nasi klienci spotykają się na statku z innymi turystami, którzy kupili wycieczkę u rezydenta za wiele wyższą cenę. Statek ten sam, obsługa ta sama, obiad ten sam, rafy takie same więc PO CO PRZEPŁACAĆ ???

Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy! Marsa Tours zorganizuje Wam najlepsze wakacje w Marsa Alam .

Skontaktuj się z nami juz dziś! Nie zwlekaj!