QUAD SAFARI

QUAD SAFARI 3 GODZINY

Wycieczka zaczyna się około 7,30 lub 13.30 transferem do ośrodka organizującego safari (dokładne godziny zbiórki podajemy juz na miejscu w zależności od lokalizacji hotelu). Tam przesiadają się Państwo na quady (czterokołowe motory dostępne dla osób powyżej 16 roku zycia). Jazda po pustyni, przystanki na robienie zdjęć wśród malowniczych krajobrazów, jedziemy jeden za drugim po oczyszczonych z większych kamieni trasach. W cenie wycieczki przejażdżka na wielbłądach. W wersji popołudniowej zobaczą Państwo zachód słońca. Nie zwiedzamy wioski beduińskiej, wyprawa dla tych którzy kochają szybką jazdę.
Cena: 40$ jedna osoba na jednym quadzie, 55$ dwie osoby na jednym quadzie, wycieczki odbywają się w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki.

QUAD SAFARI 5 GODZIN 

Wycieczka zaczyna się około 13.30 transferem do ośrodka organizującego safari (dokładne godziny zbiórki podajemy juz na miejscu w zależności od lokalizacji hotelu). Tam przesiadają się Państwo na quady. Jazda po pustyni quadami (motorami czterokołowymi dostepnymi dla osób powyżej 16 roku zycia). W cenie wycieczki przejażdżka na wielbłądach. Nie zwiedzamy wioski beduińskiej ale przy wielbłądach można spotkać Beduinów i zrobić sobie z nimi zdjecie. Po zachodzie słońca kolacja i muzyka. Powrót do ośrodka hotelu.
Cena: 45$ jedna osoba na jednym quadzie, 60$ dwie osoby na jednym quadzie, wycieczki odbywają się w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki.
UWAGA! Należy zabrać ze sobą butelkę wody do picia, chusty do zakrycia twarzy i głowy (najlepiej typu arafatka), okulary przeciwsłoneczne oraz buty trzymające się nogi. Godzina powrót do hotelu zależy od lokalizacji hotelu. Obsługa mówi w języku angielskim, proste , turystyczne zwroty.

Pustynia Arabska (północno-wschodnia część Sahary) to pustynia żwirowa. Surowe, górzyste krajobrazy zachwycą niejednego! Podczas jazdy planowane są postoje – czas na zrobienie wspaniałych zdjęć! Arafatki i okulary ochronne gogle nie są wliczone w cenę wycieczki. Chusty można kupić a gogle wypożyczyć u obsługi w centrum safari za opłatą.

Sprawdź aktualne promocje.

Nie ponosimy odpowiedzialności za zdjęcia i filmy zakupione na wycieczkach