WYCIECZKI MORSKIE

WYCIECZKI MORSKIE

WYCIECZKI MORSKIE  to popularna forma spędzania czasu podczas pobytu na wczasach zagranicznych. Hotele w Marsa Alam charakteryzują się przepięknymi plażami i tym, że bardzo często niedaleko brzegu znajdują sie przepiekne rafy koralowe. Czasami jednak, nie wystarcza Państwu leżenie pod parasolkami, pływanie w basenie czy snurkowanie przy brzegu. Jeśli szukają Państwo tanich wycieczek morskich z Marsa Alam to zapraszamy na te oferowane przez naszą firmę. Podczas takich wypraw na pewno nie będziecie się nudzić, a niezpomniane wrażenia, widoki i morskie stworzenia zamieszkujące Morze Czerwone pozostaną na długo w Waszej pamięci. Morze Czerwone zachwyca wielbicieli podwodnej flory i fauny. To tu zobaczyć można diugonie ( inaczej dugong lub krowa morska ) i żółwie morskie, roślinność mangrową i piękne krajobrazy Parku Narodowego Wadi el Hamata.

Żółwie i diugonie (krowy morskie) można zobaczyć na plaży Abu Dabbab oraz podczas wycieczki do Marsa Mubarak . Najpiękniejsze widoki i kolorowe rafy, znajdziecie Państwo w okolicach Wysp Qulaan . Na spotkanie z delfinami warto wybrać się do Sataya lub nieco bliżej do Domu Delfina . Amatorów mocnych wrażeń zapraszamy na nurkowanie głębinowe . Dla profesjonalnych nurków posiadających certyfikaty pakiety nurkowe w dobrych cenach. Każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie – nawet osoby, które nie chcą, nie potrafią snurkować zobaczą bogactwo Morza Czerwonego przez duże panoramiczne okna łodzi ze szklanymi burtami . Jeśli nie macie dużo czasu, bo na przykład Wasz pobyt w Egipcie trwa tylko tydzień polecamy wycieczke „2 w 1” moto marine .

Wybierając się na wycieczki morskie z Marsa Alam, należy zabrać ze sobą kserokopię paszportu każego uczestnika
( wystarczy strona zawierająca dane osobowe ). Nie zapominajcie o ręczniku plażowym, stroju kąpielowym, okularach słonecznych i kremie z filtrem UV. Jeśli rejs zaczyna się w porcie Hamata, zamówcie dzień wcześniej w recepcji Waszego hotelu śniadanie ( lunch box ), ponieważ wyjazd na te rejsy jest we wczesnych godzinach rannych. W okresie zimowym radzimy zabrac bluze aby okryć się po wyjściu z wody.