ABU DABBAB MOTO MARINE QUAD SAFARI

WYCIECZKA AKTUALNIE NIEDOSTĘPNA

Abu Dabbab Moto Marine, to wyprawa, która łączy w sobie dwie wycieczki morską i pustynną! Doskonały wybór dla wszystkich, którzy uwielbiają Saharę i Morze Czerwone a nie chcą tracić czasu podczas wakacji! Z hotelu wyjeżdżamy ok. 9.00 microbusem do ośrodka organizującego pustynne safari. Tam przesiadamy się na quady (motory czterokołowe dostępne dla osób powyżej 16 roku życia, młodsi jadą z osobą dorosłą na jednym motorze). Jedziemy około 45 min po pustyni w stronę najsłynniejszej w Marsa Alam zatoki do Zatoki Abu Dabbab. Zatoka ta nazywana jest “Domem Żółwi”. Parkujemy quady tuż przed wejściem na plażę. Pobyt na plaży to około 2,5 godziny. Prawie 2 godziny snurkowania z opiekunem. Podziwiać można przepiękną rafę koralową,niezliczoną ilość różnych gatunków ryb, skrzydlic, mureny i inne a po wypłynięciu dalej od brzegu (tu potrzebna jest dobra umiejętność pływania) zobaczyć można żółwie a czasem nawet krowy morskie (diugonie). Po snurkowaniu przejazd na quadach do ośrodka safari i powrót do hotelu microbusem około 13.30. W czasie wycieczki Abu Dabbab moto marine towarzyszy nam angielskojęzyczny opiekun. Na plaży dodatkowo płatne atrakcje dla dzieci
Cena: 45$ jedna osoba na jednym quadzie, 70$ dwie osoby na jednym quadzie (codziennie)
Dzieci do lat 4 – gratis. Minimalna liczba uczestników wycieczki to 8osób.
UWAGA! Należy zabrać ze sobą chusty do zakrycia twarzy i głowy, własny sprzęt do snurkowania (za dodatkową opłata można wypożyczyc na plaży maskę, rurkę i płetwy), okulary przeciwsłoneczne oraz buty trzymające się nóg, stroje kąpielowe, ręczniki plażowe.
W cenę wycieczki Abu Dabbab moto marine, wliczona jest mała butelka wody mineralnej dla osoby, bilet wstępu do Parku Narodowego Abu Dabbab, podczas snurkowania pomoc angielskojęzycznego opiekuna.

Sprawdź aktualne promocje.